وب مانی (دلار)

توضیحات وب مانی (دلار)

در سال 1998 یک سیستم و محیط امن، جهت پرداخت های  بین المللی و انجام فعالیت های تجاری آنلاین در روسیه شروع به کار کرد این سیستم پیشرفته (وب مانی) نام گرفت. در اوایل، این سیستم تنها در روسیه مورد استفاده قرار می گرفت، به مرور زمان، با شناخته شدن وب مانی در سراسر دنیا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت. با استفاده از خدمات ارائه شده وب مانی، می توانید به عنوان یک کاربر،  تراکنش های مالی را در محیطی امن انجام دهید. برای افتتاح حساب در وب مانی، به کارت اعتباری و حساب بانکی نیاز نیست که از ویژگی های قابل توجه این پدیده می باشد، بسیاری از فروشگاه ها از وب مانی برای پرداخت های آنلاین استفاده می کنند و تراکنش های مالی متعدد را بلافاصله می توانند مشاهده کنند.
وب مانی مانند، دیگر سیستم های پرداخت آنلاین مانند پی پال، ویزا کارت، مستر کارت و ... قایل اعتماد بوده و می توان عملیات خرید، واریز و دریافت پول را با استفاده از آن انجام داد. در عصر دیجیتال که بیشتر کسب و کارها در بستر اینترنت انجام می شود، وب مانی نقش بسزایی را برای انجام تراکنش های متعدد ایفا می کند.

امنیت در سیستم وب مانی
در تکنولوژی وب مانی از فناوری های استاندارد امنیتی وسیستم های مدیریت آنلاین توسعه یافته استفاده شده است. از جمله اقدامات این سیستم در حفظ اطلاعات و مراقبت از داده ها در نقل و انتقال های ارزی در سیستم های مالی، احراز هویت و تایید اطلاعات است. تایید هویت اولین لایه و مهمترین لایه امنیتی برای حفظ امنیت حساب می باشد.
مرکز تایید هویت اطلاعات شخصی را به کاربران ارائه می دهند تا برای ارتباط درون شبکه ای از آن استفاده کنند که از این طریق پاسپورت وب مانی صادر می شود.
سرویس وب مانی سرویسی امن است که تراکنش های مالی و انتقال وب مانی را بدون اینکه با طرف معامله ملاقات داشته باشید انجام می دهد.


پاسپورت وب مانی
پاسپورت وب مانی تایید می کند حساب وب مانی متعلق به یک شخص واقعی می باشد. در ادامه ارزجو پاسپورت وب مانی و انواع آن را برای شما شرح می دهد:
پاسپورت وب مانی مدرک شناسایی دیجیتال است که اطلاعات کاربر شامل نام ، نام خانوادگی، اطلاعات تماس و پاسپورت روی آن درج شده و همچنین پاسپورت وب مانی دارای نمونه امضای کاربر نیز می باشد.
وب مانی دارای انواع مختلفی از پاسپورت می باشد که هر کدام از آن ها بنا به درخواست و کمیت اطلاعات کاربر متفاوت است.
انواع مختلف پاسپورت وب مانی:


پاسپورت شخصی (Personal):
این پاسپورت برای کاربران پیشرفته سیستم مناسب است که جز انتقال پول قصد یادگیری از مجموعه خدمات انتقال پول وب مانی را هم دارند. وضعیت پاسپورت شخصی باعث می شود تا اعتماد کاربران بیشتر شود همچنین وب مانی امکانات بیشتری را در اختیار شخص می گذارد.

 پاسپورت (Initial) :
برای کسب و کارهای کوچک و پرسنل کمپانی‌های اینترنتی توصیه می‌شود از این پاسپورت استفاده شود.

پاسپورت رسمی (Formal) :
کاربران فعال سیستم وب مانی بایداز پاسپورت رسمی استفاده کنند، این پاسپورت باعث می شود تا بین کاربران فعال و گمنام تمایز قائل شود.

پاسپورت (Alias) :
برای انتقال هایی همچون پرداخت قبض و خرید های اینترنتی استفاده می شود همچنین برای کاربرانی تازه با وب مانی آشنا شدند مناسب است.
وب مانی خدمات گسترده ای را برای رفع نیاز کاربران فراهم کرده است از جمله: ایجا کیف پول (purse) استاندارد برای ارز های مختلف، در حساب وب مانی می توان 8 کیف پول مختلف داشت که از هرکدام از آن را برای خرید از ارز مورد نظر استفاده کنید.
به عنوان مثال برای ارز دلار باید کیف WMZ، یورو، کیف WME، برای روبل بلاروس باید کیف WMB و برای سهام طلا باید کیف پول WMG را ایجاد کنید. 

باید به این نکته توجه کرد که ایجاد کیف پول در وب مانی رایگان است و تنها زمانی که بخواهید به حساب دیگریپول ارسال کنید هزینه 8/0 درصدی از آن کسر می شود. 

برای آموزش یادگیری افتتاح حساب وب مانی کلیک کنید.